11.12.2017 - Tour po irských hřebčínech

Český svaz chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní (ČSCHPMDK) pořádá opět tour po zahraničních hřebčínech. Tentokrát v lednu 2018 do Irska. Tour je pro členy svazu, ale také pro další zájemce, u příležitosti tamního dne otevřených dveří v hřebčínech anglického plnokrevníka. (Poznámka: V případě většího zájmu mají členové svazu přednost!)

 Dny otevřených dveří se uskuteční od 12. do 13. ledna 2018. Plánujeme odlet ve čtvrtek 11. ledna a návrat v neděli 14. Ledna. Plánována je návštěva dostihů a významných hřebčínů jako Coolmore stud, Aga Khan stud, Darley, Irish National stud a dalších. K vidění tedy budou plemeníci jako Sea the Stars, Shamardal, Galileo nebo Invincible Spirit, Australia, Slade Power, Lope de Vega, Yeats, Starspangledbanner, Kalanisi, Camelot, Fastnet Rock, Mastercraftsman, Rock of Gibraltar, Oscar, Dark Angel, Teofilo, Acclamation, Kodiac, Flemensfirth, Churchill, Caravaggio, Gleanegles, Ribchester, The Gurkha, Harzand, Free Eagle.

 Předpokládáme leteckou dopravu do Dublinu a zpět. Po Irsku přepravu busem nebo minibusem podle počtu zájemců. Autobus nebo minibus bude zřejmě opět hrazen Irskou stranou. Irská strana také přislíbila pomoc při zajištění ubytování. Cena za letenku a ubytování by při včasné rezervaci letenek neměla přesáhnout 8000 korun. Detailní program cesty a definitivní cena bude upřesněna později i dle počtu zájemců. Vzhledem k organizačně náročnější akci a nutnému zajištění letenek, prosíme zájemce o cestu, aby se hlásili, co nejdříve, nejpozději do 18.12.2017! 

Zájemci o cestu, nechť se hlásí u sekretáře svazu Ing. Tomáše Jandy, e-mailem (t.janda@atlas.cz), přes kontakt na webu ČSCHPMDK, případně telefonicky (724 238 217).

Dotazový formulář
0 ks,
Košík
0 ks,