Seznam členů

Řádným členem svazu mohou být všechny právnické a fyzické osoby s právní způsobilostí. Přijetí členů do svazu schvaluje prezidium svazu.

 

Řádní členové k 20.2.2017:

1 Bajtl Josef
2 Bajtlová Aneta
3 Balaštíková Margit
4 Bečvář  Josef, ing.
5 Bečvářová  Jana, PharmDr.
6 Běláková Lukas Simona, JUDr.
7 Bláha  Filip
8 Bláha  Martin
9 Blahník Ondřej
10 Bláhová  Martina
11 Blažek Svatoslav
12 Blažková Helena
13 Brettová Kateřina
14 BUC-FILM Bouček Jar.
15 Buchta Josef
16 Cáp Martin, Mgr.
17 Čapáková Jana
18 Černocký Antonín, MVDr.
19 Demele Jan
20 Dufková Jana
21 Dušková Kateřina, ing.
22 Fabris Jaroslav
23 Falta  Ivan
24 Fialová Jana, Mgr.
25 Froňková Soňa, ing.PhD.
26 Gebauer Tomáš, MUDr.
27 Görgl Ladislav
28 Grebeníčková Ivana
29 Grebeníčková Růžena
30 Hála Libor, MVDr.
31 Halík Miloslav
32 Horák Martin
33 Horčicková Hana
34 Horová Oliva, Ing.
35 Hradilová Marcela, ing.
36 Hradilová Martina
37 Hrubý František
38 Hrubý Jan
39 Hučko Boris, Doc.
40 Hulínský Václav, MUDr.
41 Hvízdal Vladislav
42 Charvát Jiří JUDr.,Ing.
43 Charvátová Diana, Bc.
44 Chudáček Stanislav, ing
45 Jakub Aleša, ing.
46 Jalový Karel
47 Janda Tomáš, ml., Ing.
48 Janda Tomáš, st.
49 Jandejsek  Zdeněk,ing.CSc.
50 Kačírková Květa, Ing.
51 Karlík Petr, Dis.
52 Klapcová Ivana
53 Konvička Jiří
54 Konvičková Helena
55 Kopec Luboš, ing.
56 Kopecký Rostislav,ing.
57 Kopečná Eva,ing.
58 Koutný Ladislav ing.
59 Köhler Ivo
60 Krejčí Martina, Ing..PhDr.
61 Kroutilík  Jaroslav
62 Krupil Zdeněk, MVDr.
63 Krůta Tomáš, PhDr.
64 Kubiš Pavel
65 Kubíček Eduard, MVDr.
66 Lisek  Michal
67 Luftmanová Karin,JUDr.,ing.
68 Luka Václav, ing.
69 Luka Radek, Ing
70 Luka Václav, ml. Ing.
71 Luková Martina, Bc.
72 Luková Markéta, Ing.
73 Malík Petr, Ing.
74 Mandysová Kateřina
75 Mariánek František, ing.
76 Michalcová Jitka
77 Míča  Pavel
78 Mocek Květoslav
79 Nagy Ladislav, PhDr.
80 Neuberg Filip
81 Neuberg Quido
82 Nesládek Miroslav
83 Novák František, ing.
84 Novák Antonín
85 Novák Petr
86 Nový Otakar, Mgr.
87 Odcházel Jiří, ing.
88 Okleštěk Miloslav
89 Palyza  Jan, Mgr.
90 Palyza  Lukáš, Mgr.
91 Palyza  Jan
92 Pavla Rajmund, ing.
93 Pištěk Bohumil
94 Poledník Petr, ing.
95 Poledníková Hana
96 Popelka Stanislav, ml.
97 Potůček  Jan
98 Preclíková Jana, JUDr.
99 Pšurný Josef
100 Pták Ilian, MVDr.
101 Real Dream Červený Milosl.
102 Rous, Ing Petr
103 Rybár  Karel
104 Slabý Petr, Mgr.
105 Sobotík  Zdeněk, ing.
106 SYGNUM s.r.o. Hřebčín Napajedla
107 Ševčík Miroslav, ing.
108 Šimák Marek, Mgr.
109 Šimonová Zdeňka
110 Theimer Milan ing.
111 TJ BRNO-DVORSKÁ Vymazal Josef
112 Tomášek Milan
113 Trávníček Jiří, ing.
114 Uhlířová Irena, Mgr.
115 Valentová Michaela
116 VALENCIO,dost.stáj Holčák Frant.
117 Valeriánová Pavlína, ing.
118 Vanda Vítězslav
119 Váňa Josef
120 Vedral Jan, ing.
121 Vičar Jiří
122 Vlček Miloslav, Ing.
123 Vocásek František
124 Vojtěšková Diana, ing.
125 Vrba Pavel, Ing.
126 Vymazalová Marie
127 Zahrádka Josef
128 Žid Jan
0 ks,
Košík
0 ks,