15.1.2016 - Tour do Newmarketu

Český svaz chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní (ČSCHPMDK) pořádá na základě velmi pozitivní odezvy na předchozí ročníky návštěv Francie a Irska, pro své členy, ale také pro další zájemce, společnou návštěvu Anglie – Newmarketu, u příležitosti tamní Stallion parade (předvedení zejména nových plemeníků) a návštěvu dalších předních hřebčínů v blízkém okolí Newmarketu. (Poznámka: V případě většího zájmu o návštěvu budou členové svazu upřednostněni!)

Tour se uskuteční v termínu od 3. do 5. února 2016. Předběžně plánujeme odlet ve středu 3. února v  odpoledních či večerních hodinách a návrat v pátek 5. února ve večerních hodinách. Plánována je návštěva Stallion parade na dražbě Tattersalls, prohlídka prostor historického Jockey clubu, muzea a významných hřebčínů v okolí Newmarketu , zejména Darley, National stud, Juddmonte Farm, Cheveley Park Stud nebo Lanwades Stud. K vidění budou např. plemeníci jako Frankel, Kingman, Dansili, Oasis Dream, Sir Percy, Sea The Moon, Dubawi, New Approach, Pivotal, Lethal Force, Dutch Art, Nathaniel, Mukhadram, Muhaarar, Exceed and Excel, Golden Horn…

Předpokládáme leteckou dopravu do London Stanstead a zpět s nízkonákladovou leteckou společností, po Anglii přepravu busem nebo minibusem, podle počtu zájemců. Autobus nebo minibus tentokrát platí účastníci. Cena za letenku a ubytování by při včasné rezervaci letenek neměla přesáhnout 8000 korun na osobu. Cena za přepravu v Anglii bude cca 7000 Kč na osobu. Na přepravu v Anglii a případně na ubytování bude vybírána záloha, která se bude platit na konto svazu. Detailní program cesty a definitivní cena bude upřesněna později příští týden i v návaznosti na celkový počet zájemců o návštěvu. Vzhledem k organizačně náročnější akci a nutnému zajištění letenek, prosíme zájemce o cestu, aby se hlásili, co nejdříve! 

Zájemci o cestu, nechť se hlásí u sekretáře svazu Ing. Tomáše Jandy, nejlépe e-mailem (t.janda@atlas.cz) nebo přes kontakt na webu ČSCHPMDK, případně telefonicky (724 238 217).

0 ks,
Košík
0 ks,