23.11.2018 - Tour do Newmarketu 2019

Tour do Newmarketu

Český svaz chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní (ČSCHPMDK) pořádá opět tentokrát v lednu 2018 pro své členy, ale také pro další zájemce, společnou návštěvu Anglie – Newmarketu, u příležitosti tamní Stallion parade (předvedení zejména nových plemeníků) a návštěvu dalších předních hřebčínů v blízkém okolí Newmarketu a díle např. nového dostihového muzea, tréninkových drah, atd. (Poznámka: V případě většího zájmu o návštěvu budou členové svazu upřednostněni!)

Tour se uskuteční v termínu od středy 30.1. do neděle 3.února 2018. Předběžně plánujeme odlet ve středu 30. ledna v  odpoledních či večerních hodinách a návrat v neděli 3. ledna v odpoledních hodinách případně v neděli dopoledne. Plánována je návštěva Stallion parade na dražbě Tattersalls ve čtvrtek, prohlídka prostor historického Jockey clubu, nového muzea a významných hřebčínů v okolí Newmarketu , zejména Darley, National stud, Juddmonte Farm, Cheveley Park Stud nebo Lanwades Stud. K vidění budou např. plemeníci jako Frankel, Kingman, Dansili, Oasis Dream, Sir Percy, Sea The Moon, Dubawi, New Approach, Pivotal, Lethal Force, Dutch Art, Nathaniel, Mukhadram, Muhaarar, Nayef, Golden Horn, Ulysees, atd.…

Předpokládáme leteckou dopravu do London Stanstead a zpět s nízkonákladovou leteckou společností, po Anglii přepravu busem nebo minibusem, podle počtu zájemců. Cena za letenku a ubytování by při včasné rezervaci letenek neměla přesáhnout 8000 korun na osobu. Detailní program cesty a definitivní cena bude upřesněna později i v návaznosti na celkový počet zájemců o návštěvu. Vzhledem k organizačně náročnější akci a nutnému zajištění ubytování a letenek, prosíme zájemce o cestu, aby se hlásili, co nejdříve! Letenky si bude zajišťovat každý sám.  

Zájemci o cestu, nechť se hlásí u sekretáře svazu Ing. Tomáše Jandy, e-mailem (t.janda@atlas.cz), přes kontakt na webu ČSCHPMDK, případně telefonicky (724 238 217).

0 ks,
Košík
0 ks,