Tour do Newmarketu 2023

 Český svaz chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní (ČSCHPMDK) pořádá opět tentokrát v lednu 2023 pro své členy, ale také pro další zájemce, společnou návštěvu Anglie – Newmarketu, u příležitosti tamní Stallion parade (předvedení zejména nových plemeníků) a návštěvu dalších předních hřebčínů v blízkém okolí Newmarketu a dále např. nového dostihového muzea, tréninkových drah, atd. dražby Tattersalls, která bude probíhat ve čtvrtek a pátek. (Poznámka: V případě většího zájmu o návštěvu budou členové svazu upřednostněni!)

 Tour se uskuteční v termínu od středy 1.2.2023 do neděle 5.2.2023. Odlet plánován ve středu 1.2. v  odpoledních hodinách a návrat v neděli 5.2. dopoledne. Předběžně je plánována návštěva dražby Tattersalls,  prohlídka prostor historického Jockey clubu, nového muzea a významných hřebčínů v okolí Newmarketu , zejména Darley, National stud, Juddmonte Farm, Cheveley Park Stud nebo Lanwades Stud. K vidění budou např. plemeníci jako Frankel, Kingman, Oasis Dream, Sir Percy, Sea The Moon, Dubawi, New Approach, Stradivarius, Baaeed, atd.

Předpokládáme leteckou dopravu do London Stanstead, po Anglii přepravu busem nebo minibusem, podle počtu zájemců. Cena za letenku a ubytování při včasné rezervaci letenek vychází při letu z Prahy okolo 14 000 korun na osobu u nejlevnějších rezervovaných pokojů. Detailní program cesty bude upřesněn později. Vzhledem k organizačně náročnější akci a nutnému zajištění ubytování a letenek, prosíme zájemce o cestu, aby se hlásili, co nejdříve! Letenky si bude zajišťovat každý sám.  

Zájemci o cestu, nechť se hlásí u sekretáře svazu Ing. Tomáše Jandy, e-mailem (t.janda@atlas.cz), případně telefonicky (724 238 217).

0 ks,
Košík
0 ks,